نمایشگاه و فروشگاه آنلاین

اطلاعات تماس با دفتر مرکزی سنگ شهر

تهران – اصفهان

۰۲۱۵۶۸۰۱۲۰۵ – ۰۹۱۲۳۴۹۴۹۱۰ Whatsapp & Call

سوالات متداول کاربران

سوالاتی که از سنگ شهر میپرسند

سنگ یک محصول طبیعی است و هر سنگی، زیبایی منحصر به فرد خود را خواهد داشت. در بعضی سنگ ها، یک پرده روشن شدن، باعث افزایش یا کاهش چشمگیر قیمت سنگ خواهد شد. تصاویر این سایت آرشیوی هستند و بعد از تماس شما، آخرین تصاویر سنگ برای شما ارسال می شود. تصاویری نیز از بارگیری سنگ شما برای شما فرستاده می شود.

برای بسیاری از سنگ ها شما می توانید مبلغ چک را برای تاریخ یک روز بعد از موعد تحویل صادر کنید. همکاران ما به شما مراجعه می کنند و چک را دریافت می کنند. روش های متنوع دیگری هم برای خرید سنگ وجود دارد.

کارخانه های طرف قرارداد سنگ شهر هر کدام شرایط خاص خود را دارند. بعضی فقط فروش نقدی دارند، برخی یک سوم نقدی دریافت می کنند و الباقی قسطی ، همچنین هرکدام برای دریافت چک شرایط متفاوتی دارند. براطلاع از فروش چکی محصول با شهر سنگ تماس حاصل فرمایید. همچنین بسته به اعتبار حساب شما و نوع سنگ انتخابی، این سوال جواب های متفاوتی دارد.

سنگ شهر پل ارتباط بین مصرف کننده نهایی و تولید کننده های سنگ ساختمانی می باشد. هم مزیت خرید ارزان سنگ برای مشتری باتوجه به ارسال مستقیم از کارخانه فراهم می شود. هم تولید کننده با خیال می تواند محصولات خود را به راحتی برای فروش در دید شما عزیزان بگذارد. ما راستی آزمایی هم کارخانه های سنگبری و هم مشتریان عزیزمان را تضمین می کنیم.

اطلاعات تماس خود برای ما ارسال کنید

در کوتاه ترین زمان کارشناسان شهر سنگ با شما تماس میگیرند