دکوراسیون, طراحی نما

قیمت سنگ دهبید و مزایا و معایب آن چیست؟

قیمت سنگ دهبید درجه یک شایان کف و مزایا و معایب

قیمت سنگ دهبید و مزایا و معایب آن چیست؟

امروزه بسیاری از پروژه‌های ساختمانی، از سنگ برای کف اتاق‌ها و واحدهای اداری و تجاری استفاده می‌کنند. در میان سنگ‌هایی که در بازار ایران استخراج و تولید می‌شود، در چند سال اخیر سنگ‌های دهبید درجه یک شایان محبوبیت خاصی پیدا کرده‌ است و به علت معایب کم و قیمت مناسب تبدیل به انتخاب اول سازندگان واحدهای لوکس کوچک و بزرگ شده است

مزیت های سنگ دهبید چیست؟

سنگ دهبید یکی از روشن ترین سنگ های بازار ایران است. استفاده از این سنگ در محیط های خانگی و اداری، آن را تبدیل به عمارتی با شکوه می کند.

از دیگر ویژگی‌های سنگ دهبید، رنگ روشن و ساب پذیری یا صیقل پذیری عالی آن است. خانه‌ای که سنگ دهبید دارد، نیازی به فرش ندارد!

معایب سنگ دهبید چیست؟

سنگ دهبید مقاومت بالایی ندارد لذا برای محیطی مثل پارکینگ، گزینه مناسبی به نظر نمی رسد. برای محیط هایی که نیاز به تمیز شدن مرتب با مواد اسیدی دارند نیز سنگ های مرمریت و از جمله دهبید، گزینه مناسبی به شمار نمی روند.

قیمت سنگ دهبید چقدر است؟

سنگ های دهبید معمولا به صورت اسلب فراوری می شوند و در ابعاد مورد نیاز مصرف کنندگان برش داده می شوند. با این حال هنوز می توان از برخی کارخانه ها، سنگ دهبید درجه یک را با قیمت مناسب تر و در ابعاد کوچکتر تهیه کرد. برای دست یافتن به قیمت های مناسب سنگ دهبید با ما تماس بگیرید.

انواع سنگ دهبید چه تفاوتی با هم دارند؟

مرمریت دهبید در معادن مختلفی استخراج میشوند که عموما از نظر جنس، تفاوت چندانی با هم ندارند و هرکدام رنگ و طرح منحصر به فردی دارند که شما بر اساس سلیقه شخصی ممکن است یکی از آنها را بپسندید.

انواع مشهورتر سنگ دهبید شایان ، دهبید زارع، دهبید آرین و دهبید کوه سفید است. این سنگ ها از نظر دوام، استحکام و مسائلی از این دست، تفاوت چشمگیری با هم ندارند و این سلیقه شماست که مشخص می کند کدام سنگ برای کف ساختمان شما مناسب تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *